Tänapäeva online kasiinod on peaaegu tundmatud nendest, mis tegutsesid online hasartmängude algusaegadel. Kui oled kunagi mänginud mõnes esimeses online kasiinos, siis tead täpselt, mida me silmas peame. Kui oled mänginud alles hiljuti või leidnud endale kasiino Online-Casino.ee veebilehe kaudu, siis oled aga tuttav juba tänapäevaste kvaliteetsete kasiinodega.

Tuntumad online kasiinode tarkvaraarendajad

Toome siinkohal välja populaarsemad kasiinotarkvara pakkujad ja lühiülevaate nende kohta.

Real Time Gaming

Real Time Gaming, mida tavaliselt nimetatakse lihtsalt RTG-ks, on ettevõte, mis sattus online hasartmängude maailma väga varakult. Ettevõte asutati 1998. aastal Ameerika Ühendriikides Georgia osariigis. RTG on välja töötanud suure hulga mänge ja nende mänguautomaatide valik on eriti populaarne. Lisaks on nad üks suurimaid ettevõtteid, mis varustab mängudega USA-le suunatud online kasiinosid.

NextGen Gaming

Kui oled mänginud vähemalt mõnes online kasiinos online slotimänge, siis on juba väga suur võimalus, et oled mänginud vähemalt ühte NextGen Gaming poolt väljatöötatud mängu. 1999. aastal asutatud ettevõte laienes kiiresti ja varustas mängudega peagi juba paljusid veebikasiinosid. Nad on valmistanud sadu erinevaid mänge ja võitnud mitmeid valdkonna auhindu.

Evolution Gaming

Evolution Gaming on juhtiv mängutootja live diileriga kasiinomängudele. Ettevõte asutati alles paar aastat tagasi, kuid võitis kiiresti endale suured lepingud suuremate operaatoritega. Nõudlus nende teenuste järele kasvas peagi ja nüüd pakuvad nad oma reaalajas mänge paljudele hasartmängu veebilehtedele. Nad olid ka ühed esimestest, kes pakkusid mobiilseid kasiinomänge.

Net Entertainment

Net Entertainment, mida sageli nimetatakse NetEnt`iks, on tõeline edulugu. Ettevõtte asutas 1996. aastal Skandinaavia suur maismaa kasiinooperaator ja sellest ajast alates on see pidevalt kasvanud. Nende lai mängude valik, mis koosneb valdavalt slotikatest on saadaval paljudel maailma suurimatel ja tuntumatel hasartmängu veebilehtedel.

Playtech

Playtech on online kasiinode valdkonnas suur tegija. Nad haldavad edukat iPokeri võrgustikku ja varustavad mängudega suurt hulka online kasiinosid. Mängude valik, mille nad on online kasiinodele kasutamiseks valmistanud, on väga mitmekesine. Üks nende tuntumaid slotimängude seeriaid põhineb Marvel Comics`i tegelastel.

Microgaming

See ettevõte alustas oma tegevust online kasiino omamise ja haldamisega juba online hasartmängude algusaegadel. Sellest tulenevalt asus Microgaming varustama teisi kasiinosid tarkvaraga, sealhulgas muljetavaldava kasiinomängude komplektiga. Nad on aastate jooksul teinud tohutul hulgal mänge ning toodavad tänaseni regulaarselt uuenduslikke ja ainulaadseid mänge.

Muud kasiinotarkvara pakkujad

Lisaks ülal loetletud kasiinotarkvara pakkujatele on veel palju teisi. Allpool on mõned märkimisväärsemad. Kõik nad pakuvad kvaliteetseid mänge ja nii mõnigi mängija on leidnud endale just väiksemate mängutootjate valiku hulgast lemmikslotikaid. Mainida tasub mängutootjaid:

  • Rival Gaming
  • Wizard Gaming
  • Bally Technologies
  • Big Time Gaming
  • Electracade
  • Play’N Go
  • Thunderkick
  • Novomatic

Loomulikult on online kasiinodele mängude tootjaid palju rohkem ja nende arv võib tänasel päeva ulatuda mitmesaja ettevõtteni.

Kokkuvõte online kasiinodele tarkvara pakkujatest

Fakt on see, et tänapäeval online kasiinodes kasutatav tarkvara on palju arenenum kui varem. Tehnoloogia on ilmselgelt arenenud, mis on viinud visuaalide ja heli täiustamiseni, lisaks on toimunud ka hulk funktsionaalseid uuendusi. Mängu mängimine ja üldine kogemus on palju parem ning valikus on ka suurem valik mänge.

Mõned online kasiinod arendavad endiselt ka oma tarkvara, kuid enamik neist kasutab kolmanda osapoole teenusepakkujaid. Enamik online kasiinodest kasutab kahte või enamat mängutootjat, et pakkuda oma klientidele mitmekesist mängude valikut.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *